Pn-Pt 7-17 Sb 7-14 call 665677008
Amortyzator siedzenia MF-3/4 Ursus 002 00100
Numer katalogowy:00200100
Powiązane kategorie:
Części do ciągników, Massey Ferguson, MF4 i pochodne, Kabina i blachy, Kabina i blachy
BezpieczeństwoBezpieczne zakupy to dla nas podstawa
WysyłkaOferujemy wygodne dostawy Paczkomatami i Kurierskie
ZwrotyMasz prawo do 14-dniowego zwrotu produktów
Długość całkowita max- 305 mm
Długość całkowita min - 195 mm
Średnica trzpienia - 10 mm
Średnica cylindra - 26,5 mm
Średnica oczka bez tulejki -12 mm z tulejką 10 mm
Opis techniczny produktu: Amortyzator siedzenia MF-3/4 Ursus 002 00100
Amortyzator siedzenia, oznaczony numerem katalogowym 00200100, jest precyzyjnie zaprojektowanym komponentem pasującym do szerokiej gamy modeli ciągników Massey Ferguson oraz Ursus. Ten wysokiej jakości element jest idealny dla modeli takich jak Massey Ferguson 3 i 4-cylindrowe: MF 235, MF 255 oraz Ursus 2812, 3502, 3512, 3514 i ich pochodne. Dzięki precyzyjnej konstrukcji i solidnym materiałom, amortyzator ten zapewnia optymalne wsparcie i komfort pracy operatora, minimalizując wibracje i przeciążenia, które mogą powstawać podczas pracy w trudnych warunkach polowych.
Specyfikacja techniczna
Amortyzator posiada następujące wymiary i cechy techniczne:
- Długość całkowita w stanie maksymalnym: 305 mm
- Długość całkowita w stanie minimalnym: 195 mm
- Średnica trzpienia: 10 mm
- Średnica cylindra: 26,5 mm
- Średnica oczka bez tulejki: 12 mm, z tulejką: 10 mm
Kompatybilność i zastosowanie
Dzięki swojej uniwersalności, amortyzator siedzenia MF-3/4 jest doskonałym wyborem dla właścicieli ciągników Massey Ferguson i Ursus, którzy poszukują niezawodnych części zamiennych. Produkt ten jest szczególnie polecany dla modeli MF 235, MF 255 oraz Ursus 2812, 3502, 3512, 3514, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem dla wielu użytkowników. Jego łatwy montaż i trwałość sprawiają, że jest to inwestycja, która z pewnością zwróci się w postaci zwiększonego komfortu pracy i trwałości siedzenia.
Wysoka jakość wykonania
Amortyzator siedzenia został wykonany z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje jego długotrwałe użytkowanie. Dzięki precyzyjnym wymiarom i solidnej konstrukcji, produkt ten spełnia najwyższe standardy wytrzymałościowe. Jego konstrukcja zapewnia nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo podczas pracy, co jest kluczowe w przypadku maszyn rolniczych pracujących w trudnych warunkach terenowych.
Podsumowanie
Wybór amortyzatora siedzenia MF-3/4 Ursus 002 00100 to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa podczas pracy w polu. Dzięki precyzyjnym wymiarom i solidnej konstrukcji, jest to niezawodny komponent, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jego kompatybilność z wieloma modelami ciągników Massey Ferguson i Ursus sprawia, że jest to uniwersalne rozwiązanie dla każdego rolnika poszukującego wysokiej jakości części zamiennych.
| Przewoźnik | Informacje | Cena |
|---|---|---|
| Odbiór osobisty | Odbiór osobisty 1-3 dni robocze | Darmowa |
| Paczkomaty InPost (przelew/blik/przelewy24) | Paczkomaty InPost (przelew/blik/przelewy24) następny dzień roboczy | 15,00 zł |
| Kurier InPost/DPD | Kurier InPost/DPD następny dzień roboczy lub do 48h | 16,00 zł |
Informacja GPSR: produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024 roku
Brak opinii dla tego produktu na tą chwilę














